Przygoda trwa

Kiedy myślisz, że widziałeś już wszystko, właśnie wtedy nadchodzą największe niespodzianki. Z masą innowacji przychodzi Overland przedstawiając absolutną ewolucję w swojej klasie. Identyczny do wiecznego modelu Nino Cirani ale z nowymi ciekawymi kolorami. Namiot ten oferuje podróżnikom doskonały styl pasujący do wszelkich wymagań dla wszystkich podróżników.
Historia zmienia spojrzenie na nowe trendy, a Overland wyróżnia się także tu. Nie tylko za sprawą sprawdzonych i przetestowanych pomysłów, funkcjonalności i doskonale wiatroszczelnej konstrukcji, ale również za markę identyfikującą się z marką, która deklasyfikuje wszystkie inne w ocenie klienta.
Tak, jak w przypadku całej gamy Autohome, Overland cechuje się powalającymi na ziemię innowacjami takimi jak wyjątkowy system ALSS (Automatyczny system bezpieczeństwa drabiny) umożliwiający stabilne użycie na dowolnym gruncie, nawet na najbardziej śliskich drogach.
Innowacyjny design charakteryzuje się także materiałem (certyfikowane 420 gram) i zapewnia zarówno doskonałą oddychalność jak i odporność na wodę.
Dostępne w trzech kombinacjach kolorów: Szary i antracyt w modelu Carbon, Szary i burgund w modelu Bordo oraz Szary i beż (piaskowy) w modelu Safari.

overland1

overland2

overland3

CECHY

Materiał: dach i ściany boczne wykonane są z wytrzymałego materiału 420 g/m2, 50% bawełny i 50% materiału akrylowego, który jest wodoodporny, oddychający i odporny na gnicie.
Yarn: a widely used, high-tech yarn, made of two different fibres:  pure cotton outside, a synthetic core inside. Znak towarowy AMANN® oznacza jakość przędzy znaną na całym świecie.
Płyty/platformy: warstwy zawierające wytrzymałe i elastyczne włókna drewniane o grubości 12mm oraz okleiny CHPL srebrno-kwarcowe (0,3mm). Wodoodporne i wypierające wode warstwy nie absorbują wilgoci dzięki czemu nie wypaczają się ani nie gniją.
Metalowe elementy: połączenie stali i aluminium aby osiągnąć wytrzymały ale również lekki namiot.
Drabinka: aluminiowa drabinka o długości do 2,3 metra.
Materac: wykonany z pianki gumowej o gęstości 25 kg/m³, niedeformowalny.
Pokrowiec materaca i poduszki: 100% bawełna dopasowana do różnych modeli.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

4 uniwersalne zaczepy do mocowania na belkach dachowych, 2 okna i 2 duże drzwi z moskitierami, materac, 2-4 poduszki, 4 słupki wspierające markizę z uniesionych drzwi, pokrowcie PVC, aluminiowa drabinka o regulowanej długości, elastyczne paski ułatwiające składanie materiału przy zamykaniu. Standard: wszystkie modele są dostosowane do otwierania na bok.
Opcja: Otwarcie "explorer" (tylko w modelach małych i średnich) - otwieranie do przodu lub tyłu.

MAŁY

Art. OLBX/01 - OLC/01 - OLS/01
Overland Standard mały: zalecany dla dwojga dorosłych.

ŚREDNI

Art. OLBX/02 - OLC/02 - OLS/02
Overland Standard Średni: zalecany dla dwojga dorosłych i dziecka

DUŻY

Art. OLBX/03 - OLC/03 - OLS/03
Overland Standard Średni: zalecany dla dwojga dorosłych i dwójki dzieci.

MAŁY

Art. OLBXE/01 - OLCE/01 - OLSE/01
Overland Explorer mały: zalecany dla dwojga dorosłych.

ŚREDNI

Art. OLBXE/02 - OLCE/02 - OLSE/02
Overland Explorer Średni: zalecany dla dwojga dorosłych i dziecka

STANDARDOWY MONTAŻ

MONTAŻ EXPLORER

Otwieranie i wejście boczne: dostosowane do dowolnego rodzaju pojazdu. Dostępne dla małych, średnich i dużych modeli.

Otwieranie i tylne wejście jest odpowiednie dla samochodów terenowych. Opcjonalne, dostępne w małych i średnich modelach.

Wideo Overland Tech-TV

Pokrowice może być szybko zdjęty za pomocą jednego elastycznego sznurka. Częściowa konfiguracja zapewnia zawsze maksymalne przyleganie pokrowca w czasie podróży.

Drabinka jest na stałę przymocowana do podstawy namiotu i umożliwia szybkie otwarcie bez wysiłku.

Overland jest gotowy w ciągu chwili. Możesz odpoczywać kiedy tylko tego zechcesz

Overland mały
Zamknięty cm 130 x 110 x h 30
Otwarty cm 130 x 200 x h 125
Waga: około 45 Kg
Overland średni
Zamknięty cm 160 x 110 x h 30
Otwarty cm 160 x 220 x h 125
Waga: około 54 Kg
Overland duży
Zamknięty cm 180 x 110 x h 30
Otwarty cm 180 x 220 x h 125
Waga: około 65 Kg

Wszystkie informacje techniczne pełnią wyłącznie funkcję orientacyjną. Zifer zastrzega sobie prawo do wprowadzania technicznych zmian, jak również wprowadzania zmian konstrukcyjnych bez ostrzeżenia..

Tłumaczenie: Kamil